V nabídce máme vysoce kvalitní břity vyrobené ze směsi z českého závodu renomovaného světového výrobce. Tato směs obsahuje pryž a části polyamidových a polyesterových vláken. Směs se vyznačuje velmi dobrými mechanickými vlastnostmi, především vynikající odolností proti obroušení. S výrobou břitů máme více než 20 let zkušeností a velmi si zakládáme na kvalitě našich výrobků, také proto naše břity nevyrábíme z levné, a tedy méně kvalitní směsi pocházející z okolních států. Za dobu naší existence jsme si vybudovali širokou skupinu spokojených zákazníků, kteří od nás odebírají břity již po mnoho let.

Břity se vyznačují velmi dobrými mechanickými vlastnostmi, především dobrou odolností proti obroušení.

Použití

Břity jsou speciálně navrženy pro montáž na sněhové radlice. Zabraňují poškození vozovky a oděru ocelového listu při odklízení sněhu. Pro běžné použití vyrábíme břity do šířky 580 mm a síly max. 100 mm. Maximální délka břitů pro distribuci k zákazníkům je 9 metrů, výjimečně až 12 metrů. Tloušťku a šířku břitů lze obvykle přizpůsobit přání zákazníka.
Jsme schopni dodat břity v požadovaných délkách i s vyvrtanými otvory podle technického výkresu dodaného zákazníkem. Břity v o síle 30, 40 a 50 mm jsme schopni vyrobit i ve zkoseném provedení. Na přání zákazníka jsme schopni zavulkanizovat i kovové výztuhy (lanka, plochá pletiva atd.)

Materiál

Břity na sněhových radlicích jsou vyrobeny ze směsi gumy a textilu.

Technické požadavky na objednávku

  • označení požadovaného břitu dle provedení
  • požadované rozměry (šířka, tloušťka, délka)
  • počet otvorů pro možnou montáž, jejich průměr a jejich umístění (výkres)
  • počet kusů

Břity na sněhové radlice