GUMARNA K+P s.r.o. | Zpracování gumárenských směsí, výroba těsnění, pogumování a jiné
English Deutch по-русски Po polsky

NOVINKY
26.10.2020

Patky k heverům

Rádi bychom Vám nabídli pryžové patky k heverům J.A. Becker & Söhne, AUTOPSTENHOJ, MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG a pravděpodobně i na hevery dalších výrobců. Více informací na našem Facebooku.

10.12.2019

Nové číslo pevné linky

Od 10.12.2019 platí nové telefonní číslo na pevnou linku
491 422 010

22.7.2009

Výrobky ze silikonu

Vážení zákazníci, od 1.7.2009 jsme rozšířili svoji nabídku o výrobky ze silikonových směsí.

21.7.2009

Břity na sněhové radlice

Vážení zákazníci, od 1.7.2009 jsme na základě vašich požadavků zařadili do našeho výrobního programu výrobu břitů na sněhové radlice s výztuží tvořenou ocelovým lanem.

Často kladené otázky

Jaká je Vaše pracovní doba?


Běžně pracujeme v době od 5.30 do 14.00. V této době expedujeme a přijímáme objednávky. Mimo tuto dobu můžete pro zaslání objednávky použít fax nebo e-mail . V mimořádných případech lze domluvit i osobní převzetí mimo tuto dobu za podmínky, že právě probíhá vícesměnný provoz. Přepravní služby a pošta přejímá expedované zboží již od 11.00. Proto se může stát, že Vaši pozdější objednávku budeme expedovat další pracovní den.


irena markovic wischenbart irena markovic irena markovic biografija irena markovic ehemann irena markovic hochzeit irena markovic ibiza irena markovic instagram irena markovic lebenslauf irena markovic mann.jpg irena markovic scheidung irena markovic stronach irena markovic wikipedia

Kolik kusů vyrábíte?


Otázka: Potřeboval bych si u Vás nechat vyrobit pryžový díl. Mám vzorek, ale potřebuji jen jeden kus. Je to možné?

Odpověď : Vyrábíme výrobky od jednoho kusu až po malé série. U jednoho kusu je třeba brát v úvahu cenu formy. Pokud již Vámi požadovaný výrobek běžně vyrábíme, nebude to problém. Pokud ovšem nevyrábíme a bude potřeba vyrobit novou formu, pak je třeba zvážit, zda se Vám to, s přihlédnutím k předpokládané ceně formy, vyplatí. Každý takový požadavek však je třeba řešit individuálně. Neváhejte zavolat na naše telefonní čísla nebo přímo pana Kosu, který se touto problematikou zabývá.

Potřebuji nový břit na sněhovou radlici. Jaké délky břitů vyrábíte ?


Břity se dodávají jak na rozměr požadovaný zákazníkem, tak v "nekonečném" pásu. Maximální délka břitu je však z důvodu manipulace 9 resp. 12 m podle rozměru břitu. Pro správné objednání je třeba znát sílu břitu h, šířku břitu D a případně délku L. U některých rozměrů vyrábíme břity s úkosem. Více o rozměrech zjistíte ve složce "Nabídka" v části "Břity na sněhové radlice".

Sněhová radlice

Obdržel jsem


Daňové doklady zasíláme buď v balíku se zbožím (v případě více balíků v jedné dodávce ve zřetelně označeném balíku), nebo poštou v případě předpisu úhrady za poskytnuté služby.

Uplyne-li splatnost Vašeho závazku, zasíláme Vám žádost o kontrolu existence tohoto předpisu ve Vaší evidenci. Tím se ve většině případů dozví účtárna, či účetní, že jí "něco" chybí. Pak na žádost zasíláme daňovéhý doklad znovu přímo osobě, které si tento znovu vytiště daňový doklad vyžádala. Veškeré kontakty a informace o předpisu jsou součástí tohoto dopisu.

V případě, že nemáme odezvu na tuto žádost, a přesto nedojde k úhradě naší pohledávky, zasíláme další dopis - upomínku. V případě, že ani po upomínce neobdržíme úhradu, zasíláme statutárnímu zástupci (případně dozorčímu orgánu) druhou upomínku. 90 dní po splatnosti jsme nuceni předat neřešené nesplácené pohledávky k vymáhání. Vyjímku tvoří zálohové faktury - viz. obchodní podmínky.

Created by: Www stránky vytvořil: L - production Webdesign